top of page
kvetka.jpg

Ing. Květa Korandová  1. trojročí 

Květa je velký milovník přírody a lesa vůbec. Zajímá se o její podstatu, komplexnost, funkci, o její ochranu a udržitelnost. V tomto směru se snaží i vést děti, kterým vypráví o lese, učí a ukazuje jeho úžasnost a krásu. V současné době studuje VOŠ lesnickou. Vystudovala Zemědělskou univerzitu. Miluje také zvířata a její zálibou je výcvik loveckých psů. Je mámou dvou kloučků které vychovává principem Nevýchovy a díky tomu vede děti k vzájemnému porozumění, respektu a hezkému vztahu mezi dětmi navzájem, a mezi dítětem a dospělým.

Ing. Lenka Urbanová   1. trojročí  

                                                 

Lenka je průvodkyní ve škole, s dětmi tráví čas především v družině. Vystudovala Zemědělskou univerzitu se zaměřením na exotická zvířata. 

S dětmi ráda tvoří a vyrábí, dává dětem prostor pro jejich potřeby.

Lenka vystudovala chov exotických zvířat, své znalosti a lásku k přírodě dětem citlivě předává.

Práce s dětmi jí baví a naplňuje, vede je s respektem a laskavými hranicemi.

Mgr. Tomáš Souček - 2. trojročí

Tom má bohaté pedagogické zkušenosti z mnoha školních prostředí. Učil na univerzitě, střední škole, základní škole i na malotřídce. S dětmi se nejraději učí v terénu a hrou, nejraději "mimoděk" tak, že o tom děti ani neví. Dětem dává prostor pro hledání vlastního potenciálu a motivace. Rád sám i s dětmi pracuje se dřevem, vyrábí luky a věnuje se lukostřelbě.

Tom vede skupinu větších dětí, tzv. 2. trojročí (4.- 6.tř.)

 

Timea Majoros

Timi je lektorka angličtiny, která děti učí angličtinu hravě, v pohybu, zpěvu i tanci.

Angličtinu doplňuje o tvoření a malování, s dětmi komunikuje pouze v angličtině.

Timi je velmi empatická a vstřícná dětským potřebám, umí s nimi pracovat a vést je tak, aby se cítily dobře a "učení" je bavilo.

 

DSC_0472 (4).jpg
bottom of page